Programma:

       Zaterdag 22 december 2018   

 | 15:00 - 17:00 | Roesjpop (1)
Bjorn Popma - Maikel Rouschop   
| 15:00 | *Tijn Bosch (14 jarige DJ)
| 15: 30 | Jacobine Geel en Brecht van Schendel (Petje af Nederland)
| 16:00 | Ylka Kolken (Singer songwriter)
 
| 17:00  | Frank Ivens & Noel Janssen
| 17:00 | *Jos Nabuurs
| 17:15 | Telefonisch contact met Yens uit de clip van Douwe Bob
* Kapper Pascal
| 17:30 |   *Mr. Morrisson
 
| 18:00 | Leon Muijtjens & Noel Janssen
| 19:00 |  *Abba Girls

| 20:00 - 00:00 | Noël Poismans - Bianca Popma 
| 20:00 | *Arjanne Beukers (Singer Songwriter) 
| 21:00 |  *MT. Atlas (winnaar nu of nooit 2018)
| 22:00 | *DJ Arie M. 

 

 Zondag 23 december 2018 

 | 00:00 - 06:00 | Roesjpop (2)
Bjorn Popma - Maikel Rouschop   
en Nando Kisters

| 06:00 - 09:00 | Poismans & van Dijke Vroege ochtendshow
Noël Poismans en Michel van Dijke
| 06:30 |  Frans & Dave ( Singer songwriters)
| 07:30 | * Ron Verkoulen (Singer songwriter)
| 08:00 | Ruud van Wersch (Pinkpopkenner en filmer eerste jaren)
   
| 09:00 - 12:00 | Paul Heffels , Leon Muijtjens, Frank Ivens
 | 09:00 | Jinte Ernes en Loes Slangen (8 jaar)
| 10:00 | * Pelle Drenthen (14 jarige gitarist)
* Bart Konings & Gerdie Konings (Coaches Petje af Heerlen)
| 10:30 | Organisatie MP Feesten op bezoek
|
11:00 | *Jordy Clemens Wethouder  Jeugdbeleid & Onderwijs
*Tom Jaspers  (Singer songwriter)
*Jan Smeets en Niek Murray van Pinkpop

| 12:00 - 15:00 | Wilbert Smeets, Noël Poismans
| 12:00 | DJ Mad Stan (14 jaar)
| 13:00  |  *Maartje Paumen 
| 14:00  | *DJ Kicken

| 15:00 - 18:00 | Roesjpop (3)
Bjorn Popma - Maikel Rouschop
| 15:00 | *Niels Sievers
| 16:00 |*Martina Lucic (Austin Leaves)
| 17:00 | Patricia Hermens (Coach Petje af Plinthos)

| 18:00 - 21:00 | Dylano van Beek  & Sidney Lasoe
*
Ronald Otten (Buurtpreventieteam Geleen Zuid & de Kluis)
| 19:00 | *Ferdie de Boer
| 20:00 | *Yila (rapper)

| 21:00 | Eric Kempkens & Frank Ivens   
           * Konstepaasje (Band)     
 | 23:00 | * Junkfood Lunchbox  (Band)

 Maandag 24 december 2018  

 | 00:00 - 06:00| Bianca Popma, Noel Poismans  en Nando Kisters
 | 01:00 - 02:00 | Eschko (DJ)
 
 | 06:00  | Popma & van Dijke Vroege ochtendshow
Bjorn Popma & Michel van Dijke 
  |07:30 | * Harry Muyres (Singer song writer)

| 09:00 | Dylano van Beek , Sidney Lasoe     
| 09:00| * Sander Kleikers
| 10:00 | Kappers  Pascal en Myra die Burgemeester Cox knipt.
*Aukje Hermanns (14 jarige singer songwriter)
| 11:00 | OOST (zanger)

   | 12:00- 15:00 |  Bianca Popma  & Noël Poismans
*
Leon Geilen Wethouder Gezondheid, Leefomgeving, Inwonerparticipatie en Communicatie Sittard-Geleen.


 | 13:00  |  *Nic Smeets (Docent)   
| 13:15 | Telefonisch Interview Sabrina Stultiens (Ambassadeur Petje af)
  | 12:00 |  *Barn en Belle  *Younique (groep zangeressen) 
 | 14:00  |  * Jan De Koning   
* Jos Bessems Wethouder Sittard-Geleen - binnenstedelijke ontwikkeling, cultuur en sport.
 
 | 15:00  |  EINDE UITZENDING

Activiteiten naast het Glazen Huis

Zaterdag 22 december 2018

  | 15:00 | Opening door Berry van Rijswijk - wethouder Jeugd, onderwijs en evenementen gemeente Sittard-Geleen, Peter Janssen wethouder Jeugd en onderwijs Gemeente Schinnen, Jacobine Geel - Raad van Toezicht Petje af Nederland, Brecht van Schendel - Directeur - Bestuurder Petje af en Ilse Wiertz - voorzitter Petje af Zuid Limburg.


Mel's Schmink : Kinderen schminken en verkoop wafels
| 16: 00 | Sneeuwwitje (Julienne van der Steen) 
 | 16:00 - 18:00 |  Soundful Sunday

Zondag 23 december 2018 

   Mel's Schmink : Kinderen schminken en verkoop wafels
| 11:00 | Adventkoers en Fietsplezier t.b.v. Petje af. 
 Jack Theunissen op de wielerbaan & Michel met kinderen voor het Glazen Huis 
|12:00| Dutch Garrison
|12:00| Sneeuwwitje  
|15:00| Optreden Niels Sievers  

Maandag 24 december 2018 

Mel's Schmink : Kinderen schminken en verkoop wafels

|14:30| FINALE optreden Niels Sievers